METRO IQ REFORMER

Wielu entuzjastów ćwiczeń pilates poszukuje odpowiedniego urządzenia, które pozwoli im cieszyć się kompleksowym treningiem w zaciszu własnego domu.

Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest właśnie Metro IQ Reformer. To kompaktowe rozwiązanie zdobyło uznanie zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych praktyków pilatesu.

Dlaczego tak wiele osób wybiera do domowego użytku właśnie ten reformer i czy to urządzenie będzie odpowiednie także dla Ciebie? Poznaj lepiej Metro IQ Reformer.

CO TO JEST METRO IQ REFORMER?

Metro IQ Reformer to zaawansowane urządzenie do wykonywania ćwiczeń pilates, które zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o domowym użytkowaniu. Posiada składaną, teleskopową ramę, co czyni go niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla osób posiadających ograniczoną przestrzeń w swoim domu i chcących dostosować reformer do swoich potrzeb. Proste w obsłudze blokady zwalniające i blokujące szyny ułatwiają składanie maszyny, a w połączeniu z praktycznymi kółkami, także jego przemieszczanie.

Niewielka wysokość (23 cm) sprawia, że możesz go przechowywać np. pod łóżkiem. Da się go także ustawić pionowo – za szafę lub do schowka, co znacząco ogranicza miejsce potrzebne do składowania. Z drugiej strony, jego eleganckie wzornictwo i profesjonalne funkcje sprawiają, że wcale nie musisz go nigdzie chować – z dumą wyeksponuj go w swoim domu, jednocześnie czerpiąc z jego licznych korzyści
treningowych.

To właśnie dzięki innowacyjnemu podejściu do konstrukcji, Metro IQ Reformer zawiera w sobie wszystkie najważniejsze funkcje tradycyjnych reformerów, umożliwiając skuteczne i wszechstronne treningi pilates w wygodnym domowym środowisku. Co ważne, Metro IQ Reformer zapewnia płynną i cichą pracę ruchomej platformy oraz stabilność ramy, dzięki zastosowaniu niestandardowego systemu 8 kół, co gwarantuje komfort podczas ćwiczeń.

A jak można jednym zdaniem podsumować ideę powstania tej maszyny? Dokładnie tak:

Metro IQ Reformer to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną czerpać korzyści z treningów pilates w zaciszu własnego domu, bez konieczności zajmowania dużej ilości rzestrzeni.

I kropka 🙂

“Nasza interpretacja sprawności fizycznej polega na osiągnięciu i utrzymaniu jednorodnie rozwiniętego ciała, o zdrowym umyśle, w pełni zdolnym do naturalnego, łatwego i zadowalającego wykonywania naszych różnorodnych, codziennych zadań, ze spontaniczną przyjemnością i radością.”

– Joseph Pilates

DLA KOGO?

Możliwość regulacji poręczy aż w 4 pozycjach sprawia, że reformer Metro IQ Reformer można dopasować do wzrostu każdego użytkownika. Podobnie ma się sprawa z bawełnianymi pętlami i linkami, których długość możesz szybko i precyzyjnie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, jak i innych użytkowników (jeśli ktoś jeszcze będzie z niego korzystać) oraz do wykonywanych ćwiczeń.

To sprawia, że Metro IQ Reformer to świetne rozwiązanie dla osób, które znają już podstawy pilatesu na maszynach i chcą przenieść swoje treningi do domu. Reformer sprawdzi się też dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Można na nim wygodnie ćwiczyć niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.

Dla osób początkujących, Metro IQ Reformer to bezpieczna i skuteczna możliwość utrwalania poznanych technik pilatesu, co pozwala na stopniowe budowanie siły, gibkości i koordynacji. Ćwiczenia na tym urządzeniu są łatwe do opanowania, a precyzyjne ustawienia 5 sprężyn Signature Springs i linek pozwalają na kontrolowanie oporu (aż 46 stopni!) i poziomu trudności treningu.

Jeśli jesteś bardziej zaawansowana, to Metro IQ Reformer będzie małym wyzwaniem dla Twoich umiejętności, pozwalając na intensywne treningi, które angażują wszystkie grupy mięśniowe. To świetny sposób na poranną rozgrzewkę i rozruszanie ciała. Zaawansowani praktycy mogą korzystać z różnorodnych ćwiczeń i kombinacji ruchów, aby dalej rozwijać swoją siłę, gibkość i kontrolę ruchów.

Niezaprzeczalnie, Metro IQ Reformer będzie idealny dla każdej osoby, która poszukuje wygodnego i efektywnego sposobu na poprawę swojej
kondycji fizycznej w zaciszu własnego domu. Dzięki możliwości składania i przechowywania, sprawdzi się nawet na mocno ograniczonej
przestrzeni – co pozwala na utrzymanie regularności treningów bez konieczności odwiedzania studia pilatesu.

JAK ĆWICZYĆ NA METRO IQ REFORMERZE?

Podstawową zasadą pilatesu jest kontrolowany i precyzyjny ruch, który angażuje zarówno ciało, jak i umysł. Na Metro IQ Reformer można wykonywać różnorodne ćwiczenia siłowe, stabilizacyjne, rozciągające i koordynacyjne, które pozwalają na kompleksowy trening całego ciała.

Podczas treningu na Metro IQ Reformer, użytkownicy pracują nad wzmacnianiem mięśni, poprawą elastyczności, równowagi i koordynacji oraz kształtowaniem sylwetki. Dzięki różnorodnym ustawieniom sprężyn i linek, można dostosować intensywność i opór treningu do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania, co sprawia, że ten reformer to rozwiązanie na długie lata.

Efekty treningu na Metro IQ Reformer powinny być odczuwane zarówno na poziomie fizycznym, jak i mentalnym, przyczyniając się do ogólnego dobrego samopoczucia i lepszego, codziennego funkcjonowania. A więc, na jakie efekty możesz liczyć ćwicząc na tym reformerze regularnie, w zaciszu własnego domu?

EFEKTY ĆWICZEŃ NA METRO IQ REFORMERZE

Czego możesz się spodziewać po regularnych treningach na Metro IQ Reformer? Okazuje się, że całkiem sporo, jak na sprzęt, który możesz mieć w domu.

 • Wzmacnianie mięśni: ćwiczenia na Metro IQ Reformer angażują zarówno głębokie, jak i powierzchowne mięśnie, co prowadzi do ich wzmacniania i ukształtowania.
 • Poprawa elastyczności: dynamiczne i kontrolowane ruchy wykonywane na tym urządzeniu pomagają w rozciąganiu mięśni i poprawie elastyczności ciała.
 • Korekta postawy: ćwiczenia stabilizacyjne i wzmacniające mają na celu poprawę postawy ciała oraz utrzymanie prawidłowej sylwetki.
 • Zwiększenie świadomości ciała: trening na Metro IQ Reformer wspiera rozwój świadomości ciała, czyli umiejętności świadomego i precyzyjnego kontrolowania ruchu oraz pozycji ciała.
 • Redukcja napięcia mięśniowego: regularne ćwiczenia na Metro IQ Reformer przyczyniają się do redukcji napięcia mięśniowego i stresu, co ma pozytywny wpływ na codzienne funkcjonowanie i samopoczucie.
 • Poprawa ogólnej kondycji fizycznej: trening na tym urządzeniu wspomaga poprawę kondycji fizycznej poprzez zwiększenie siły, wytrzymałości i gibkości ciała.

ZA CO POKOCHASZ REFORMER METRO IQ?

ZA CO POKOCHASZ REFORMER METRO IQ?

Niewielkie, kompaktowe, mobilne urządzenie do domowego użytku – czego chcieć więcej? Metro IQ Reformer, mimo swoich niepozornych wymiarów, to całkiem profesjonalny sprzęt treningowy, który – jak wszystko – ma swoje wady i zalety. Co wyróżnia ten reformer na tle innych? Dlaczego warto go wybrać? A co sprawia, że nie dla wszystkich będzie dobrym rozwiązaniem?

6 powodów do miłości ❤️

 • WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
  Wykonany z najwyższej jakości materiałów, Metro IQ Reformer jest solidny i trwały, co gwarantuje długotrwałą użyteczność urządzenia, nawet przy intensywnych treningach.
 • ŁATWE PRZECHOWYWANIE
  Dzięki składanej, teleskopowej ramie, niewielkiej wadze i możliwości przechowywania w pionie i w poziomie Metro IQ Reformer sprawdzi się w domu, jak i małym studio.
 • PRECYZYJNE USTAWIENIA
  Urządzenie pozwala na precyzyjne dostosowanie oporu i intensywności treningu, co umożliwia trening dostosowany do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania.
 • SKUTECZNE EFEKTY TRENINGU
  Regularność przynosi wiele korzyści dla zdrowia i kondycji fizycznej, w tym wzmacnianie mięśni, poprawę elastyczności, korektę postawy oraz redukcję napięcia mięśniowego.
 • ELEGANCKIE WZORNICTWO
  Metro IQ Reformer charakteryzuje się nowoczesnym i eleganckim wzornictwem, co sprawia, że może być ozdobą każdego wnętrza, a nie tylko urządzeniem treningowym.
 • CENA
  Metro IQ Reformer to jedno z tańszych rozwiązań dostępnych na rynku. Umożliwia wykonywanie tych samych ćwiczeń co na droższych maszynach i to w zaciszu własnego domu.

GDZIE KUPIĆ METRO IQ REFORMER?

Metro IQ Reformer możesz szybko i wygodnie zamówić online, jednak może się okazać, że na dostawę będziesz musiała nieco poczekać.

Reformery Balanced Body sprowadzane są prosto z USA, co wydłuża czas realizacji zamówienia. Jednak dystrybutor – Balanced Body Polska – dokłada wszelkich starań, aby proces ten przeszedł bezproblemowo.

Ponadto ekipa BB służy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Oferują także obsługę serwisową, co zdecydowanie ułatwia użytkowanie sprzętu.

Metro IQ Reformer jest również dostępny w partnerskim sklepie internetowym, oferującym między innymi sprzęt do fitnessu i pilatesu – sissel.com.pl.

Scroll to Top